Bielenie zubov: PURE Whitening Košice - Zubár Košice - Stomatologická klinika Aupark
Bielenie zubov: PURE Whitening Košice

BIELENIE ZUBOV

Najmodernejšie vybavenie a špičkové služby.

Nie každý je spokojný s prirodzenou farbou svojich zubov. Preto môžeme vo väčšine prípadov odporučiť bielenie zubov. Pre celkovú estetiku je rozhodujúca farba predných zubov hornej čeľuste. Preto sa bielenie týka väčšinou len týchto zubov.

PURE Whitening - jediné bielenie na svete s garanciou výsledku a trvanlivosti!

Na našej klinike pracujeme len s technológiami, ktoré považujeme za najlepšie a sme nimi schopní dosiahnuť perfektné výsledky a maximálnu spokojnosť našich klientov. Preto na bielenie zubov používame túto inovatívnu a jedinečnú metódu kombinovaného bielenia PURE Whitening a garantujeme dosiahnutie perfektného výsledku bez ohľadu na východiskovú farbu zubov pacienta.

  • minimálny obsah peroxidu vodíka (6%)
  • 100% vodný základ gélov bez stabilizátorov
  • úplná bezpečnosť a šetrnosť k zubom
  • minimálna alebo žiadna citlivosť zubov, počas bielenia nie je nutné dodržiavať "bielu diétu"

AKO BIELENIE ZUBOV PREBIEHA?

Najprv vám v ordinácii zhotovíme odtlačky, podľa ktorých v laboratóriu vyrobia jedinečné nosiče dokonale kopírujúce váš chrup. Pri ďalšej návšteve si vyzdvihnete vaše nosiče a bieliace gély a dostanete inštrukcie k bieleniu. Potom nasleduje 14-denný proces domáceho bielenia, kedy si pacient bieli zuby doma cez noc. 15-ty deň prebehne ordinačné bielenie, ktoré uzatvára celý cyklus.

AKÉ ZUBY SA VYBELIA?

Bielia sa iba vlastné zdravé zuby, sanované, bez kazov a bez prítomnosti zápalu ďasien. Pred bielením je nutné vykonať dentálnu hygienu.

BIELENIE PURE WHITENING

© 2021 Všetky práva vyhradené pre Happy Dent s.r.o.
Developed by Codium.One

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov
Created by MI:SU Design
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme vylepšili zážitok z návštevy našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, budeme predpokladať, že povoľujete prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti Happy dent s.r.o. Viac informácii
OK