Augmentácia kosti po extrakcii

BLOG

Najnovšie články od Stomatológii AUPARK

Augmentácia kosti po extrakcii

Augmentácia kosti po extrakcii

Obnova kostného tkaniva je veľmi požadovaný chirurgický zákrok v stomatológii. Je to doslova záchrana pre viacerých pacientov, ktorí potrebujú zubnú protézu. Dnes väčšina ľudí, ktorým chýbajú zuby v zubnom oblúku, môže zabudnúť o komplikáciách súvisiacich so zhotovením mostíkov na obrúsené zuby alebo snímateľných náhrad. Práve osteoinduktívne materiály umožňujú zavedenie implantátov pri nedostatku kostného tkaniva.
 
Je to najjednoduchší spôsob dostavby kosti pred zavedením implantátov, doplnenia nedostatkov kostného tkaniva pri parodontologických problémoch a po extrakcii zubov. Pri aplikovaní do jamky resorbčnej biomembrány sa zastaví krvácanie po extrakcii, zabráni sa ničeniu krvnej zrazeniny a bude celkovo zachránená výška a šírka alveolárneho výbežku. Technológia vytvára ideálnu platformu pre zavedenie implantátu.
 

 

Ísť späť

© 2019 Všetky práva vyhradené pre Happy Dent s.r.o.
Developed by Codium.One

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov
Created by MI:SU Design
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme vylepšili zážitok z návštevy našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, budeme predpokladať, že povoľujete prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti Happy dent s.r.o. Viac informácii
OK