Zubár: Stomatológia Aupark Tower Košice, Medic.centrum, 4.posch. - Zubár Košice - Stomatologická klinika Aupark

Prečo je usmievanie sa prospešné

17. Jan, 2020

Nestojí nič, ale má veľkú moc. Nedá sa kúpiť, požičať ani ukradnúť. Úsmev – je to najkrajšie, čo môžete každý deň nosiť na tvári a ten najmilší dar, ktorý môžete dať druhému a dokonca aj samému sebe.

Zubná niť – nenahraditeľný prostriedok ústnej hygieny

17. Dec, 2019

Starostlivosť o zuby v mnohých prípadoch začína a končí ich umytím pomocou zubnej kefky, prípadne prepláchnutím zubov ústnou vodou.

Poznáte svoje zuby: HappyDent, Košice obrázok

Poznáte svoje zuby?

12. Dec, 2019

Zuby - sú neodlučiteľnou súčasťou ľudského tela a ovplyvňujú celý jeho chod vo väčšej miere, než si často myslíme.

bielenie zubov: HappyDent

Bielenie zubov – cesta ku krásnemu úsmevu

25. Nov, 2019

My ľudia sme naozaj rôzni, a túto rôznorodosť badať aj na našom chrupe. Kým niekto dostal do vienka krásny biely úsmev, iný musí bojovať s tmavším odtieňom zubov. Rôzne odtiene našej skloviny sú dielom genetiky, ale aj zrkadlom nášho životného štýlu. Zafarbenie zubov ale nie je neodvratné a hollywoodsky úsmev vám zabezpečí odborné bielenie zubov.

Ako prebieha preventívna zubná prehliadka Stomatológia Aupark HappyDent

Čo môže odhaliť preventíva u zubára a prečo ju nevynechať?

02. Okt, 2019

Možno aj vy patríte medzi ľudí, ktorým sa pri pomyslení na zubára zatajuje dych. Búšenie srdca a strach, čo sa v tom osudnom kresle bude diať.

Ako prebieha preventívna zubná prehliadka Stomatológia Aupark HappyDent

Mýty o zuboch

18. Sep, 2019

Jablko pred spaním pomáha čistiť zuby. Parodontitída je dedičná, a preto nemá zmysel s ňou bojovať. Čím drahšiu zubnú pastu používame, tým lepšie pre náš chrup. Ide o pravdivé tvrdenia alebo mýty, ktoré ľudia medzi sebou šíria celé roky?

Každodenné čistenie zubov: HappyDent Košice blog, obrázok

Správne umývanie zubov v kocke - konečne vysvetlené!

14. Aug, 2019

Zuby sú našou neoddeliteľnou súčasťou. Používame ich pri rozprávaní, jedení, ale zaručujú aj dobrý vzhľad človeka. Častokrát nás ale dokážu poriadne potrápiť. Veď nie nadarmo sa hovorí, že najhoršia bolesť je bolesť zubov.

Air flow - obrázok

Je dentálna hygiena zbytočný luxus?

27. Jún, 2019

Návyky ústnej hygieny si so sebou nesieme už od detstva. Neprávna technika čistenia zubov či nevhodné čistiace pomôcky a zubné pasty môžu za mnohé nepríjemnosti v ústnej dutine, ako je bolestivý zápal ďasien, citlivá zubná sklovina, pigmentové škvrny, zubný povlak alebo zubný kaz.

Primitívne zubné implantáty - obrázok

Niečo z histórie implantátov

27. Máj, 2019

Zaujímavé je, že myšlienka zavedenia umelého zuba na mieste strateného je veľmi stará

Estetické zubné fazety košice - obrázok

Na krivé alebo poškodené zuby pomôžu estetické fazety

24. Apr, 2019

Zubné fazety riešia drobné estetické nedostatky chrupu. Nerovnosti, poškodenia alebo zafarbenia zubov zmiznú pod fazetami. Väčšine z nás však príroda ideálne rovné zuby nenadelila...

Riešenie citlivosti zubov - obrázok

Citlivosť zubov

04. Apr, 2019

Zvýšená citlivosť je reakcia zuba na vonkajšie podnety, začína sa krátkou a končí veľmi výraznou bolesťou. V závislosti od štádia vývoja hlavného ochorenia, príznakom ktorého je  zvýšená citlivosť, táto bolesť môže byť prechodná alebo trvalá.

Zubný implantát košice - HappyDent

Získajte svoje krásne zuby späť vďaka implantátom

06. Feb, 2019

Čo je to vlastne zubný (dentálny) implantát? Je to opora pre zubnú náhradu zavedená do čeľustných tkanív.

pečatenie zubov košice

Ako rastú detské zúbky: od prvého až po posledný

03. Dec, 2018

Ktorý bude prvý a presne kedy sa prereže? Už predtým ako sa bábätko narodí sa v jeho ďasnách vyvíjajú zúbky. Niektoré deti sa dokonca narodia už s jedným alebo dvoma zubami prerezanými, ale ide skôr o výnimku ako o pravidlo.

Zuby múdrosti - obrázok

Zuby múdrosti

27. Nov, 2018

Zuby múdrosti sa prerezávajú ako posledné. Veľakrát pre ne niet v čelusti dostatok miesta a potom rastú krivo a dlhodobo býva v ich okolí zápal, ktorý sa časom zväčší a vtedy tieto osmičky bolia a opúchajú, čo je zvyčajne signál na odstránenie klasickým vytrhnutím alebo chirurgicky.

Kedy treba vymeniť zubnú kefku

Kedy treba vymeniť zubnú kefku?

24. Nov, 2018

Pravidelná výmena zubnej kefky je veľmi dôležitá. Ak chcete vedieť prečo, tento článok je určený práve Vám.

Použitie mikroskopu - STOMATOLÓGIA HappyDent

Mikrostomatológia

14. Nov, 2018

Výhody pre pacienta prináša použitie mikroskopu.

Sladké nápoje a zuby - obrázok

SKZL: Deti v škôlkach pijú príliš veľa sladených nápojov

03. Okt, 2018

V spolupráci s Úradom verejného zdravotníctva zorganizovali v máji tohto roka cielený monitoring, v ktorom sa zamerali na pitný režim detí v materských školách vo všetkých regiónoch Slovenska.

čokoláda a zuby - obrázok

Čokoláda nemusí vašim zubom len uškodiť !

17. Sep, 2018
13/09 je Medzinárodný deň čokolády je oslavou najpopulárnejšej sladkosti na svete – čokolády. Čokoláda pomáha odstraňovať napätie a stres a zároveň vyvoláva v človeku príjemné pocity a pokoj.
all-on-4 Košice: HappyDent

All-on-4®

04. Sep, 2018

Minimálne invazívne fixné riešenie s plnou adéniou, ktoré poskytuje vysoký stupeň spokojnosti pacienta. V roku 1998  portugalský doktor Paulo Malo úspešne urobil prvú operaciu po koncepcii All-on-4®. Odvtedy .. 

Zirkónové implantáty zubár košice

Zirkónové implantáty

21. Aug, 2018

V dnešnej dobe Stomatológia využíva širokú škálu kvalitných materiálov. Implantáty zubov su veľmi rožšírené, nahrádzajú chýbajúce zuby. Technológie súvisiace s ľudským zdravím sa stále zdokonaľujú…

Ako sa starať o zubnú náhradu

Ako sa starať o zubnú náhradu ?

09. Aug, 2018

Čistenie snímateľnej zubnej náhrady je častokrát zanedbávaným ale veľmi dôležitým predpokladom zdravých úst. Ak chceme predísť rade zdravotných rizík, akými sú zápaly ďasien či protézneho lôžka a nepríjemným situáciam...

mini implnantaty košice

Miniimplantáty

03. Aug, 2018

Máte úplne snímateľnú zubnú náhradu? Zle Vám drží a núti Vás prakticky zabudnúť na akékoľvek tvrdé jedlo a stravovať sa kašovitou stravou a polievkami? Obťažuje vás chuť a pocit lepidla na protéze v ústach? Nechcete alebo nemôžete využiť klasické implantáty? Presne pre Vás je tento článok úrčený.

medzizubne kefky - obrázok

Prečo používať medzizubné kefky ?

31. Júl, 2018
Potrebu odstraňovania zubného plaku pochopilo už mnoho ľudí. Avšak, každodenné návyky ako je používanie medzizubnej kefky, ešte nie je tak úplne zaužívané v každej domácnosti. Účinné odstránenie plaku v ústnej dutine sa nedosiahne len prostredníctvom obyčajného čistenia s manuálnou alebo elektrickou zubnou kefkou.
Ako si vybrať zubnú kefku

Ako si vybrať zubnú kefku ?

25. Júl, 2018
Zubná kefka je najdôležitejším nástrojom v preventívnej starostlivosti o chrup. Nielen, že slúži na odstraňovanie zubného povlaku, ale hlavne chráni zuby pred vznikom zubného kazu a paradentózy. Ak sa chcete správne starať o vaše zuby, čítajte nasledujúce odporúčania.
Narkóza zubné ošetrenie Košice: HappyDent

Narkóza

17. Júl, 2018
Všetko je jednoduché: Celkova anestézia, ktorú ponúkame, nie je anestézia, ktorá tu bola pred viac ako 10-20 rokmi Samozrejme, v mnohých nemocniciach sa nič nezmenilo, pretože mnohí ešte stále používajú staré technológie.
Augmentácia kosti po extrakcii - Košice, HappyDent

Augmentácia kosti po extrakcii

09. Júl, 2018
V tomto článku zistíte, ako funguje augmentácia kosti po extrakcii.
Indikátor zubného kazu, foto - Košice: HappyDent

Odporúčanie na použitie indikátora zubného kazu

09. Júl, 2018
V tomto článku zistíte čo to je indikátor zubného kazu. Dočítate sa aj to, kedy sa odporúča jeho použitie. 
Antibiotík po implantácii zubov: HappyDent, Košice

Čo je dôležité vedieť o užívaní antibiotík po implantácii zubov

09. Júl, 2018
Tento článok Vám pomôže pochopiť, prečo sú antibiotiká indikované po stomatologickej implantácii, ako sa majú užívať a ako znížiť nežiaduci účinok antibiotík na organizmus človeka.
Medové zuby: fľaškový alebo cumlíkový kaz, obrázok

Medové zuby

08. Júl, 2018
V tomto článku zistíte čo to je fľaškový alebo tzv. cumlíkový kaz (tiež aj jasľový, mliečny, kefírový) –  je nebezpečná forma tohto ochorenia, ktorá dokáže rýchlo celkovo zlikvidovať mliečne zúbky u detí vo veku 2-4 roky. V dôsledku rôznych príčin sa ochorenie vyvíja rýchlo, prudko postihuje veľký objem zubného tkaniva.
© 2021 Všetky práva vyhradené pre Happy Dent s.r.o.
Developed by Codium.One

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov
Created by MI:SU Design
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme vylepšili zážitok z návštevy našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, budeme predpokladať, že povoľujete prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti Happy dent s.r.o. Viac informácii
OK