Implantológia zubov Košice

Implantológia

Najmodernejšie vybavenie a špičkové služby.

Implantológia je moderný odbor, bez ktorého sa dnešná stomatológia nezaobíde. Ponúka elegantné, šetrné a kvalitné riešenie straty jedného alebo viacerých zubov. Zubné implantáty predstavujú umelú náhradu zubných koreňov, ktoré boli zničené. Bývajú často laicky nazývané: čapy alebo "nastreľovacie zuby". Jedná sa ale o malú skrutku, ktorá sa pri drobnom chirurgickom výkone začlení do čeľuste na miesto chýbajúceho zuba.

Zubné implantáty fungujú presne ako vlastné zuby. Dokonca sa aj prirodzene pripájajú k čeľustnej kosti. Nová korunka sa trvalo ukotví na hornú časť implantátu.

Implantáty budú vyzerať a dlhodobo fungovať ako vaše pravé zuby - často dokonca lepšie. Vyrieši situáciu, keď Vás trápi strata jedného zuba, chýbajú vám zuby na viacerých miestach alebo už nemáte žiadne zuby.

Ak chcete mať istotu, že zubné implantáty maximálne splnia svoj účel a sú správne a odborne aplikované, objednajte sa na konzultáciu. Náš tím špecialistov vám bude plne k dispozícii. Lekári vám odporučia vhodnú formu nápravy poškodených zubov a v prípade vášho záujmu tiež vykonajú úplne profesionálny dentálny zákrok. S nami sa môžete spoľahnúť na profesionalitu lekárov i moderné prostredie vybavené špičkovými prístrojmi. Používame špičkové zubné implantáty od popredných svetových značiek.

Pre presné plánovanie implantácie používame softvér: Navigovaná implantológia Gallileos Implant, ktorý umožní pomocou počítačovej techniky precízne zavedenie implantátu.
IMPLANTOLÓGIA
© 2019 Všetky práva vyhradené pre Happy Dent s.r.o.
Developed by Codium.One

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov
Created by MI:SU Design
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme vylepšili zážitok z návštevy našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, budeme predpokladať, že povoľujete prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti Happy dent s.r.o. Viac informácii
OK