Zubné korunky: zubar v Košiciach, Aupark Tower 4.posch.HappyDent - Zubár Košice - Stomatologická klinika Aupark

Korunky

Najmodernejšie vybavenie a špičkové služby.

Korunky

zubny implantát košice

Zubné korunky sú dnes už veľmi známe a esteticky dobre pôsobiace náhrady zubov. Korunky nenahrádzajú celý zub, ale len jeho viditeľnú časť , teda tú časť, ktorou žujeme potravu alebo vidíme pri úsmeve.  Aby sme ju mohli použiť, je dôležité, aby boli zachované aspoň zubné korene. Ak zub chýba celý, používame zubnú korunku ako súčasť zubného implantátu.

Pre upevnenie korunky potrebujeme nejaký pahýľ, na ktorý korunku nasadíme. Týmto pahýľom môže byť stomatológom zbrúsený zub alebo kus kovu (napr. zubný implantát). Ďalší krok sa realizuje v zubnej technike, kde sa korunka zhotoví. Po celý čas je ošetrovaný zub chránený provizórnou živicovou korunkou, tzn. že pacient môže bez problémov jesť, rozprávať a jeho okolie si ani nevšimne, že práve prebieha zubné ošetrenie. Pri ďalšej návšteve zubnej ambulancie je provizórna korunka nahradená novou, definitívnou.

KERAMICKÉ KORUNKY

ZIRKÓNOVÉ KORUNKY

BEZKOVOVÁ KERAMIKA

© 2021 Všetky práva vyhradené pre Happy Dent s.r.o.
Developed by Codium.One

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov
Created by MI:SU Design
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme vylepšili zážitok z návštevy našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, budeme predpokladať, že povoľujete prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti Happy dent s.r.o. Viac informácii
OK