Zubné mostíky: zubar v Košiciach, Aupark Tower 4.posch.HappyDent - Zubár Košice - Stomatologická klinika Aupark

Mostíky

Najmodernejšie vybavenie a špičkové služby.

Mostíky

Zubný mostík, odborne fixný mostík, je náhrada jedného alebo viacerých chýbajúcich zubov, pevne nasadená na dvoch či viacerých vlastných zuboch. Tieto zuby je nutné obrúsiť do požadovaného tvaru, čo je bohužiaľ veľké mínus, pretože často ide o zdravé neporušené zuby. Ako piliere môže tiež slúžiť implantát alebo len korene. Tie však musia byť vopred dokonale ošetrené koreňovou nadstavbou.

Samotné ošetrenie je bezbolestné s lokálnou anestéziou. Pilierové zuby sa obrúsia a zhotovia sa odtlačky, na základe ktorých zubný technik zhotoví náhradu, ktorá sa pevne nacementuje na obrúsené zuby. Kým nie je hotová definitívna náhrada, dostáva pacient provizórny mostík, takmer identický s hotovou prácou. V každej fáze ošetrenia teda odchádzate z ambulancie so zubami.

ZIRKÓNOVÝ MOSTÍK

© 2021 Všetky práva vyhradené pre Happy Dent s.r.o.
Developed by Codium.One

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov
Created by MI:SU Design
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme vylepšili zážitok z návštevy našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, budeme predpokladať, že povoľujete prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti Happy dent s.r.o. Viac informácii
OK