100 € na zuby: Stomatológia Aupark Tower Košice, Medic.centrum, 4.posch. - Zubár Košice - Stomatologická klinika Aupark
100 € na zuby: Stomatológia Aupark Tower Košice, Medic.centrum, 4.posch.

100,- EUR na zuby ročne každému poistencovi

V Union zdravotnej poisťovni vieme, že zdravé zuby sú základom celkového zdravia, preto všetkým našim poistencom prinášame Príspevok 100 Eur na zuby ročne pre všetkých poistencov.

Kto má nárok na príspevok a na čo je možné príspevok uplatniť?

O príspevok 100 € na zuby môže požiadať každý poistenec Union zdravotnej poisťovne, či už dieťa, alebo dospelý.

Príspevok je možné uplatniť na rôzne ošetrenia u zubára, ako napríklad plombovanie, pečatenie zubov, či korunky u nášho zmluvného zubára. Navyše si príspevok na zuby môžete uplatniť aj na dentálnu hygienu nie len u našich zmluvných zubárov, ale aj u každého dentálneho hygienika a dentálnej hygieničky so štatútom poskytovateľa zdravotnej starostlivosti (nemusí to byť len zubár).

Detailné informácie o príspevku 100 Eur na ošetrenie u zubára nájdete vo Verejnom prísľube.

Ako získam príspevok?

Stačí, ak ste našim poistencom. O príspevok môže požiadať každý poistenec Union zdravotnej poisťovne jednoducho cez našu Online pobočku.

Po ošetrení u zubára vám postačí doklad o úhrade na vaše meno. Príspevok môžete využiť jednorázovo, alebo po častiach počas celého roka.

Príspevok 100 € na ošetrenie u zubára nie je obmedzený vekom, preto naň majú nárok deti, aj dospelí. Chcete si požiadať o príspevok 100 Eur na zuby aj vy? Prejdite do našej Online pobočky.

© 2021 Všetky práva vyhradené pre Happy Dent s.r.o.
Developed by Codium.One

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov
Created by MI:SU Design
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme vylepšili zážitok z návštevy našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, budeme predpokladať, že povoľujete prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti Happy dent s.r.o. Viac informácii
OK