Prehliadka u zubára v Košiciach, Aupark Tower 4.poschie HappyDent - Zubár Košice - Stomatologická klinika Aupark
Prehliadka u zubára v Košiciach, Aupark Tower 4.poschie HappyDent

KOMPLEXNÁ VSTUPNÁ PREHLIADKA

Najmodernejšie vybavenie a špičkové služby.

K vášmu zubnému zdraviu pristupujeme komplexne. Navrhneme vám takú liečbu, ktorá zaistí dlhodobú bezproblémovú funkciu vášho chrupu. Pacient má nárok na preventívnu prehliadku 1x za rok. Deti a dorast 2 x za kalendárny rok.  Rešpektujeme vaše individuálne potreby a vaše priania, najmä čo sa týka požiadaviek na estetickú kvalitu a finančnú náročnosť ošetrenia.

 

V pláne liečby sa odrážajú vaše individuálne potreby ako je prevencia zubného kazu a ochorení ďasien, parodontologická starostlivosť, dentálna hygiena, ošetrenie zubného kazu pomocou bielej plomby, extrakcie tzv. zubov múdrosti (osmičky), ošetrenie zubnej pigmentácie / škvŕn a tiež estetická oprava skloviny, ošetrenie citlivosti zubov dentínových kanálikov - fluoridácia, ošetrenie zubných kanálikov, nervov - často nazývaných ako "mŕtvy zub".

Ďalej sú to zubné náhrady, protézy, mostíky, metalokeramické korunky, celokeramické korunky na počkanie, zubné implantáty, estetické ošetrenie chrupu, vrátane bielenia zubov.

Pre stanovenie presnej diagnózy a plánu liečby používame najmodernejšie vedecky dokumentované postupy,  preto naši zubní lekári používajú pre zhotovenie kvalitných röntgenových snímok najmodernejšie a šetrné panoramatické a intraorálne RTG prístroje.

vstupná prehliadka zubár košice
© 2021 Všetky práva vyhradené pre Happy Dent s.r.o.
Developed by Codium.One

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov
Created by MI:SU Design
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme vylepšili zážitok z návštevy našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, budeme predpokladať, že povoľujete prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti Happy dent s.r.o. Viac informácii
OK