Svojho zubného lekára môžete zmeniť. - Zubár Košice - Stomatologická klinika Aupark
Svojho zubného lekára môžete zmeniť.

SVOJHO ZUBNÉHO LEKÁRA MÔŽETE ZMENIŤ!

Nie ste spokojní so svojim zubným lekárom? Svojho zubného lekára môžete zmeniť - je to celkom jednoduché.

Ak si myslíte, že váš lekár Vás nelieči efektívne, trávite v jeho čakárni dlhé hodiny, alebo neberie do úvahy vaše zdravotné problémy, môžete ho jednoducho zmeniť.
Je však veľmi dôležité vedieť, ako treba pri zmene postupovať.
Podľa platnej legislatívy máte právo vybrať si odborníka, ktorý bude spĺňať vaše požiadavky. Urobiť tak môžete maximálne raz za 6 mesiacov.

Predtým než sa stanete pacientom nového zubného lekára, musíte odstúpiť od dohody o poskytovaní zdravotnej starostlivosti u predchádzajúceho. Ak už ste si našli náhradu, Váš nový lekár by vám mal dať žiadanku o vydanie zdravotnej dokumentácie, ktorú svojmu bývalému zubnému lekárovi doručíte osobne alebo doporučene poštou.

NAŠA KLINIKA TÚTO ČASŤ VYBAVÍ NA ZÁKLADE VAŠEJ PLNEJ MOCI ZA VÁS.

Nemusíte nikam chodiť ani telefonovať bývalému zubnému lekárovi, aby ste nemuseli byť konfrontovaní otázkami prečo chcete odísť a pod. Jeho povinnosťou je zaslať originál, alebo výpis Vašej zdravotnej dokumentácie do siedmich dní novému zubnému lekárovi.

Pokiaľ máte záujem stať sa našimi pacientmi, pokojne sa na nás obráťte. VŠETKY FORMALITY VYBAVÍME ZA VÁS.

© 2021 Všetky práva vyhradené pre Happy Dent s.r.o.
Developed by Codium.One

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov
Created by MI:SU Design
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme vylepšili zážitok z návštevy našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, budeme predpokladať, že povoľujete prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti Happy dent s.r.o. Viac informácii
OK