Stomatologický služby: Zubár Košice - Aupark Tower, 4.poschie HappyDent - Zubár Košice - Stomatologická klinika Aupark
Stomatologický služby: Zubár Košice - Aupark Tower, 4.poschie HappyDent

SLUŽBY

Očakávajte len to najlepšie. Najmodernejšie vybavenie a špičkové služby.

KOMPLEXNÁ VSTUPNÁ PREHLIADKA

Vždy k vášmu zubnému zdraviu pristupujeme komplexne. Navrhneme vám liečbu, ktorá zaistí dlhodobú bezproblémovú funkciu vášho chrupu. Radi vás uvidíme v STOMATOLÓGII AUPARK na preventívnych prehliadkach 1x za pol roka. Rešpektujeme vaše individuálne potreby a vaše priania, najmä čo sa týka požiadaviek na estetickú kvalitu a finančnú náročnosť ošetrenia.

chcem vedieť viac

DENTÁLNA HYGIENA

Prioritou starostlivosti o našich pacientov je prevencia. Najzákladnejšou a najúčinnejšou formou sú preventívne prehliadky u zubára a kvalitne vykonávaná domáca aj profesionálna ústna hygiena. Tak je možné zmenšiť riziko vzniku problémov v dutine ústnej, najmä: kazivosti zubov, zápalu ďasien - paradentóza, zubného kameňa, plaku, pigmentových škvŕn a zabezpečiť vám dlhodobé zubné zdravie.

chcem vedieť viac

OŠETRENIE ZUBNÉHO KAZU

Hlavným cieľom záchovnej stomatológie je zachrániť zub, ktorý je postihnutý, napr. zubným kazom alebo úrazom. Takéto defekty možno riešiť výplňou (plombou). Vďaka moderným materiálom a jedinečnej technológii spracovania, ktorú používame v STOMATOLÓGII AUPARK, môžeme zhotoviť "biele plomby" na ktoromkoľvek zube. Navyše je možné esteticky dostavať aj tak zničené zuby, ktoré bolo pred niekoľkými rokmi nutné obrúsiť na korunku.

chcem vedieť viac

OŠETRENIE KOREŇOVÝCH KANÁLIKOV

Endodontické ošetrenie znamená ošetrenie vnútorného priestoru zuba. Ľudia to často nazývajú zápal nervov, kanálikov, zubnej drene alebo "mŕtvy zub". Pri endodontickom ošetrení, ale nejde len o to "umŕtviť zub" a vyčistiť kanáliky.

chcem vedieť viac

OŠETRENIE V NARKÓZE

Na našej klinike používame celé spektrum moderných metód a anestetík. Vďaka tomu je zaistená bezbolestnosť všetkých stomatologických výkonov. Nie je teda dôvod, prečo by sa pacient mal báť bolesti u zubára. Napriek tomu sa bojíte zubára? Obavy zo zubára bývajú často spôsobené predchádzajúcimi negatívnymi skúsenosťami alebo nedostatkom informácií.

chcem vedieť viac

DETSKÁ STOMATOLÓGIA

Snahou zubárov STOMATOLÓGIE AUPARK je rodinná stomatológia - tj. starostlivosť o všetkých členov rodiny
nezávisle od ich veku. Pri ošetrení detí u zubára STOMATOLÓGIE AUPARK a komunikácii s nimi volíme zodpovedajúci vhodný prístup podľa ich veku, typu ošetrenia a momentálneho stavu. Snažíme sa, aby deti nemali strach zo zubára.

chcem vedieť viac

IMPLANTOLÓGIA

Implantológia je moderný odbor, bez ktorého sa dnešná stomatológia nezaobíde. Ponúka elegantné, šetrné a kvalitné riešenie straty jedného alebo viacerých zubov. Zubné implantáty predstavujú umelú náhradu zubných koreňov, ktoré boli zničené. Bývajú často laicky nazývané čapy alebo nastreľovacie zuby. Ide o malú skrutku, ktorá sa pri drobnom chirurgickom výkone začlení do čeľuste na miesto chýbajúceho zuba.

chcem vedieť viac

DENTOALVEOLÁRNA CHIRURGIA

STOMATOLÓGIA AUPARK vykonáva dentoalveolárnu chirurgiu v tomto rozsahu: extrakcia prostá a chirurgická, resekcia koreňového hrotu, Sinus lift, augmentácia. Chirurgická extrakcia zubov múdrosti, ktoré často nemajú miesto na prerezanie a sú zdrojom neustále sa opakujúcich problémov vo forme bolestivosti a opakovaných zápalov. Trhanie osmičiek na klinike STOMATOLÓGIE AUPARK sa vykonáva bezbolestne.

chcem vedieť viac

PROTETICKÁ STOMATOLÓGIA

Protetická stomatológia sa zaoberá nahrádzaním chýbajúcich zubov resp. celého chrupu. Rehabilituje žuvaciu, fonačnú a estetickú funkciu chrupu.


Protetiku rozdeľujeme na fixnú a na snímateľnú.

chcem vedieť viac

BIELENIE ZUBOV

Krásny žiarivý úsmev je pre väčšinu z nás vizitkou úspechu. Svojím úsmevom robíme reklamu sami sebe, je odrazom nášho životného komfortu a spokojnosti. A k úsmevu neodmysliteľne patria krásne a biele zuby. Poskytujeme ordinačné bielenie zubov systémom Philips Zoom. Domáce bielenie (zhotovenie nosičov + bieliaci gél Opalescence + inštruktáž). Avšak nie každý je spokojný s prirodzenou farbou svojich zubov. Potom môžeme vo väčšine prípadov odporučiť bielenie zubov.

chcem vedieť viac
© 2021 Všetky práva vyhradené pre Happy Dent s.r.o.
Developed by Codium.One

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov
Created by MI:SU Design
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme vylepšili zážitok z návštevy našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, budeme predpokladať, že povoľujete prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti Happy dent s.r.o. Viac informácii
OK